نوروز ۱۴۰۳

عدد ۴۰۳ برای ما همیشه یادآور محدودیت بوده اما آرزو میکنم تو سال جدید زندگی آزادتری رو تجربه کنیم و فارغ از محدودیت ها برای رسیدن به اهداف تلاش کنیم.

۱۴۰۲ با همه ی خاطرات به پایان رسید. پارسال مثل سال های گذشته نقطه عطف هایی تو زندگی داشتم، از تلنگر هایی که برای خودم نوشتم تا بیشتر یاد بگیرم و تجربه کنم به هدف های کوتاه مدت رسیدم اما تلاشام برای برخی از این هدف ها به ثمر ننشست.

به موفق رسیدن و شکست خوردن چیزی هست که باید تجربه کنیم ۴۰۲ لحظات تلخ و شیرینی از این اتفاقات رو برای من به نمایش گذاشت که در مجموع بد نبود امیدوارم ۴۰۳ به بعد بهترین خودم باشم.

اواخر سال یکی از مرسوم ترین کار ها نوشتن برنامه جدید برای سال آیندست اما ۴۰۲ برای من اینجوری نبود من تا ساعات پایانیش هم مشغول کدنویسی پروژه های شخصی بودم و خیلی متفاوت از قبل عمل کردم و نوشتن اهداف آینده رو به بعد سال موکول کردم.

دهه جدید از زندگی

۴۰۳ – باید تغییر کنم !

دیر یا زود مهاجرت از سرزمین مادری رخ میده و من احتمالا تنها باید در کشوری که هیچ چیز از فرهنگ و مردمش نمیدونم برای آینده تلاش کنم اگه امروز و با این مدل و سبک زندگی به پیشوازش برم قطعا به مشکل میخورم و شاید افسردگی بیشتر و رضایت نداشتن از کاری که دارم انجام میدم من رو از تلاش برای هدفام دور کنه پس باید قبل از این اتفاق شروع به تغییر کرد هرچند اگه سخت و غیرممکن به نظر برسه

در پایان امیدوارم ۴۰۳ بهترین اتفاق برای ایران قشنگ ما رخ بده

نوروز مبارک 🎉

فرم نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *