فیلم رهگیر

ژانر درام ، ماجراجویی و البته اکشن همیشه برای من جذاب بوده و خواهد بود. در کنار این فیلم و سریالایی که آینده رو روی پرده سینما به نمایش بذاره هیجان اون رو چند برابر میکنه فیلم Interceptor محصول سال ۲۰۲۲ برای من حس و حال جذاب ماجراجویی و هیجان صحنه های اکشن رو داشت.

نکته کلیدی‌ : هیچوقت از مبارزه کردن دست نکش

خلاصه فیلم : یک گروه تروریستی با در دست گرفتن مرکز هسته ای برای نابود کردن یک کشور آماده شده اند. اما سامانه های پدافند هوایی مانع اونا هستند که باید نفوذ کنند و کنترلش رو در اختیار بگیرند اما …

بسیار آدم هایی رو داریم که در همین لحظه دارند برای امنیت یک کشور تلاش می کنند. ساعت ها بیدارند و استراحت کمی دارند این فیلم یکی از اون آدم ها رو به نمایش گذاشته حالا با قدری هیجان و زیاد کردن پیاز داغ D:

اما نمیخوام به این بپردازم این فیلم منم این فیلم خود تو هستی، هر روز آدم های مختلف با ترفند های به اصطلاح احساسی، فریب کارانه تلاش برای باز کردن قفل خود درونی ما هستند تا بیشتر بدونند و زندگی ما رو با موشک های هسته ای بمب بارون کنند. اگه با این جریانات و آدما مبارزه نکنیم خیلی ساده خداحافظ زندگی …

این جریانات، این آدما به طرق مختلف از شخصی تا خانوادگی یا افراد به ظاهر دوست سعی در نفوذ به ما رو دارند و باید قبول کنیم گاه موفق هم هستند نه اینکه از طریق خود ما نفوذ کنند. جریانات مختلف راه ضربه زدن به آدما رو خوب بلدن حتی ممکنه بدترین اتفاق زندگیتون رو هم به شما یادآوری کنند یا شما رو تحت فشار شدید بذارند تا بالاخره در قفل نفوذ به شما رو باز کنند. این جریان خیلی خطرناکه و اگه با فکر کردن بهش جواب مثبت بدید سلام زندگی یا خداحافظ …؟ شاید عقیده داشته باشید میتونیم با این جریان کنار بیایم اما با کسی که قصد نابود کردن و تخریب ما رو داره کنار اومدن و شرایط عادی ساختن منطقیه …!؟

این مطلب نگاه من از این فیلم بود شاید شما با دیدنش دیدگاه متفاوت تری نسبت به من داشته باشید، اصلا میتونه این دیدگاه هم باشه که اون کشور رو باید نابود کنیم تا جهان به صلح برسه D:

از اینکه این مطلب رو خوندین خیلی خوشحالم

اگه دوست داشتید نظرتون رو برام بنویسید.

فرم نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *