۲۹ سالگی

ایستگاه پنجم از ماه ارشد زمستان، مثل همیشه برای نویسنده خاص ترین روز در تقویم سالیانست. بله امروز ۲۹ سالگی امیرحسین شروع شد.

اول شکرگزارم از اینکه سالم و سلامت هستم. و امیدوارم مثل سالیان گذشته پایبند به اصولی باشم که بهش صدمه ای وارد نکنم.

برمیگردم به ۸ سال پیش، نگاه به گذشته برای من حسرت از دست دادن فرصت ها و اشتباهات بچگانه بوده چون نباید تصمیمات عجولانه و در لحظه میگرفتم. من با کلماتی مثل کمالگرایی صادقانه خودم رو فریب دادم و این یک اشتباه بزرگ در زندگیم بود و تا الان هم ادامه …

برگشت به گذشته و انتخاب درست شاید بهترین کاری باشه که بتونم اشتباهات رو درست کنم اما چطور برگردم 🙂

باید اشتباهات گذشته رو بپذیرم باید بیشتر از چیزی که هست با خود واقعی رو راست باشم، شاید اعتراف صادقانه به اشتباهات قدم اول برای درس گرفتن از تجربیات برام باشه که الان دارم این کار رو انجام میدم اما باید عمل کنم. امیدوارم ۲۹ سالگی شروع این ماجرا باشه.

سالیان گذشته همیشه تلخی و شکست نبوده یکی از موفقیت های من داشتن رفیق های خوبی بوده که گذشته خاکستری رو رنگ آمیزی کردند. رفاقت هایی که از چند سال تا همین چند ماه شکل گرفت و باعث شده کنار هم تجربه های خوبی رو داشته باشیم.

فصل جدید شاید با طعم مهاجرت

۲۵ سالگی بعد از اینکه اثر مرکب رو خوندم یه هدف مقدس تعیین کردم که برای رسیدن بهش مهاجرت یکی از اهدافش هست و از ۲۷ سالگی تصمیم نهایی رو برای پرواز به کشور مقصد گرفتم.

چرا انقد تاخیر ؟ چون باید با ترس هایی که دارم مقابله کنم و بخاطر همین آهسته و پیوسته قدم هاشو برمیدارم. امیدوارم ۲۹ سالگی رویای مهاجرت به واقعیت بپیونده

پاورقی

فصل جدید زندگی تلاش میکنم تا بهتر از گذشته باشم.

فرم نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *