فرودین ۴۰۳ ۰ پیشرفت محسوس

به یک چشم بهم زدن آخرین روز از ماه اول بهار فرا رسید. فروردین با قشنگ ترین هدیه برای امیرحسین شروع شد و طبق برنامه ریزی البته با کمی تاخیر پروژه مارکت رو به سرانجام رسوندم.

ساختن

ساختن

اولین هدیه سال ۴۰۳ – اثر تونی فیدل کسی که در کمپانی های مختلف سیلیکون ولی سوابق زیادی رو از خودش به جای گذاشته و شکست و موفقیت های بسیاری رو تجربه کرده تا اینجا تونی در کتابش از شرکت های بزرگی گفته که با چه مشکلاتی رو به رو بودند و چه ایده هایی داشتند. ایده هایی که فکر میکردند پرطرفدار باشه اما شکست خورد.

دومین هدیه هم یه رمان جذابه که بعد از خوندش باهاتون به اشتراک میذارم

ممنون ازت که این دو تا کتاب قشنگ رو برای امیرحسین هدیه دادی تا در کنار هم تلاش کنیم و آینده رو بسازیم.

از فروردین چه خبر :

در یک جمله کوتاه تلاش برای شروع یک ایده بود. ایده مارکت شخصی رو از خیلی وقت پیش توی ذهن داشتم و براش پلن های مختلفی رو برنامه ریزی کرده بودم. انگیزه و انرژی در کنار کتاب رولف دوبلی باعث شد بالاخره این ایده رو شروع کنم و همین دیروز راه اندازیش کردم.

یکی از بهترین کتاب هایی که سال ۴۰۲ شروع به شنیدن با صدای جادویی عادل خان فردوسی پور کردم هنر خوب زندگی کردن بود. از فکت های درست تا داستان هایی که باعث شد مفهوم کلی رو درک کنم.

از اتفاقات شیرین فروردین لبخندیه که وقتی الان دارم بهش فکر میکنم روی صورتم نقش بسته و خوشحالم چون (…) فعلا در موردش فقط همینقدر مینویسم باشد که اتفاقات قشنگ تری رو اینجا به اشتراک بذارم 🙂

پاورقی این مطلب رو برای اینکه فروردین برای جامعه کمی تلخ بود با دیالوگ معروف سکانس قهوه تلخ تموم میکنم.

خداوند این سرزمین را از ظلم و ستم و جهل و فریب کاری و خرافات محفوظ بدارد

۳
۵
۴
فرم نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *